Медіапартнери:
  • Країна
  • Gazeta.ua
  • День
  • Газета по-украінськи
Генеральний іформаційний партнер:
Збiльшити
next
previous

Iсторiя шрифту

Шлях до створення Kobzar KS розпочався у стінах Національного музею Тараса Шевченка, з факсимільного видання рукописної збірки творів «Три літа», що була випадково знайдена в його архівах львівськими дизайнерами. Те, що ця книга особлива, було зрозуміло з першого погляду. Почерк поета відважно танцював на сторінках, дихав, жив. Було б злочином замкнути його на папері. Львівські дизайнери разом з компанією «Київстар» вирішили випустити почерк письменника на свободу та створити на його основі унікальний шрифт.

Утілення задуму в життя стало справжнім випробуванням. Перенесення харизми письменника в цифровий код потребувало досконального вивчення твору. Але збірка «Три літа» зберігалась у закритому архіві музейного фонду, отримати доступ до неї було дуже складно. І все ж таки, незважаючи на всі труднощі, на світ з'явився шрифт, аналогів якому не існує.

Шрифт Kobzar KS дуже легкий і виразний. Завдяки значній кількості лігатур і альтернатив, знаки плавно лягають у рядок, а написи мають природній вигляд. Цей шрифт додасть зворушливості та душі будь-якому тексту. А ще він – ідеальний спосіб надати тексту українського колориту!

Фільм

Рукопис

Три літа

Десять років свободи та найсуворіша заборона писати й малювати – таку ціну заплатив Шевченко за свою поетичну збірку «Три літа». Не дивно: сміливі, з гострим політичним підтекстом, його вірші чіпляють за душу й сьогодні. мурашки біжать по шкірі від безсмертної актуальності рядків…

Вірою у своїх співвітчизників і палкою любов’ю до України пронизані сторінки книги. Впустіть їх у себе – і ви відчуєте, як змінюєтеся. Любов – це найпотужніша сила на світі. І вона здатна об’єднувати. Давайте покажімо, як сильно ми любимо нашу країну!

Бо не було того лыха дива

Може споконъ вику,

Щобъ щаслыва була жинка

Зъ Слипымъ чоловикомъ!

Шрифт

Процес

Автори

Шрифт

Kobzar KS

Шрифт Kobzar KS - що увібрав у себе харизму українського поета, сміливість, прагнення до свободи та незалежності. Він дуже легкий і виразний. Це ідеальний спосіб надати тексту українського колориту!